X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Cyfrowe radio DAB
Section01
Section02

Graham Dixon

23.09.2016 09:50
Dyrektor Radia, Europejska Unia Nadawców

Od września 2015 roku Graham Dixon pełni rolę Dyrektora Radia Europejskiej Unii Nadawców w Genewie. Wcześniej pracował jako Dyrektor Zarządzający Programu 3 BBC oraz pełnił funkcje edytorskie i produkcyjne w BBC Radio. Jest fanem historycznych urządzeń radiowych. Jako Dyrektor Radia EBU uważa, że korzyści społeczne wynikające z działalności mediów publicznych mają zasadnicze znaczenie. 

Jego badania naukowe zaowocowały doktoratem na temat włoskiej muzyki barokowej (Uniwersytet w Durham). W ostatnim czasie otrzymał także tytuł magistra za pracę na temat pojawienia się buddyzmu w starożytnych Indiach (Uniwersytet Walijski). Graham Dixon ukończył też z wyróżnieniem studia MBA, pisząc pracę doktorską o dostosowaniu organizacji radiowych do świadczenia usług na wielu platformach.  Jest członkiem Royal Asiatic Society i Royal Society of Arts.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Section19
Zadaj pytanie