X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Cyfrowe radio DAB
Section01
Section02

Helen Boaden

30.09.2016 09:36
Dyrektor, Radio BBC

Helen Boaden, Dyrektor Radia BBC odpowiedzialna za narodowe rozgłośnie BBC i całość produkcji muzycznej – zarówno grup występujących w BBC, jak i BBC Proms oraz za produkcję radiową, a także za koordynację pracy dyrektorów BBC Music i BBC Arts. 

Jako dziennikarka zdobyła wiele nagród. W latach 2000-2004 była szefową BBC Radio 4. W tym czasie słuchalność programu podniosła się do 10 milionów i po raz pierwszy w historii rok po roku stacja zdobyła prestiżową nagrodę Sony Station of the Year. 

Po ukończeniu London College of Printing, specjalizacji radiowej, Helen Boaden pracowała w Radio Tees, Radio Aire i w BBC Radio Leeds. Następnie przeszła do Radio 4, gdzie była reporterką, prezenterką, producentką i wydawcą, a potem dyrektorem. Jako dyrektor Radio 4 utworzyła również BBC7 – cyfrowe radio archiwalne, które stało się później stacją BBC 4 Extra i jest obecnie jedną z najbardziej popularnych rozgłośni cyfrowych w Wielkiej Brytanii. 

W późniejszym okresie kierowała BBC News, gdzie nadzorowała całą krajową i zagraniczną produkcję wiadomości BBC. Otworzyła również newsroom w BBC – największy w świecie demokratycznym – a potem w 2013 wróciła do radia jako Dyrektor Radia BBC. 

Od tamtego czasu stacje radiowe BBC pomogły rynkowi radiowemu w Wielkiej Brytanii uzyskać rekordową słuchalność rozwijając nowe cyfrowe technologie, skupiając się jednocześnie na dostarczaniu własnych treści najwyższej jakości dla wszystkich grup słuchaczy.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Section19
Zadaj pytanie