X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Tadeusz Szymkowski

06.03.2016 00:00
Wieloletni sąsiad Matysiaków. Jest właścicielm prywatnej firmy. Zatrudnia w niej Piotrka Matysiaka. Przez ponad 20 lat był żonaty z Olą, którą zdradził dla dużo młodszej Stelli (krewnej Oli). Ze Stellą zamieszkał po rozwodzie z żoną. Nie posiada własnych dzieci, ale przed laty uznał córkę Oli - Ewę Marczak, obecnie mieszkającą z mężem w Liege (Belgia). W 2007 r. został dziadkiem córeczki Ewy. Z zamiłowania kolekcjoner antyków, obrazów i monet.
TADEUSZ SZYMKOWSKI - WACŁAW SZKLARSKI
TADEUSZ SZYMKOWSKI - WACŁAW SZKLARSKI

Wacław Szklarski - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Absolwent PWST w Krakowie w 1957 r. i w tym samym roku zadebiutował w teatrze. Z licznych ról filmowych i telewizyjnych wymienić można: "Bolesław Śmiały", "Cudzoziemka", "Adam i Ewa", "Na Wspólnej", "Wielka miłość Balzaka", "M jak miłość", "Plebania", "Kryminalni", "Klan", "Pensjonat pod Różą". W powieści radiowej "Matysiakowie" od początku istnienia postaci Tadeusza Szymkowskiego, czyli od 1982 r.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak