X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Justyna Matysiak

19.03.2016 00:00
JUSTYNA MATYSIAK – adoptowana córka Doroty i Gienka ( w roku 1992).
Aleksandra Radwan
Aleksandra Radwan

Urodziła się w 1987 roku i przez pierwsze lata życia wychowywała się w domu dziecka w Skoczowie koło Kalisza. Skończyła liceum ogólnokształcące i obecnie jest na pierwszym roku kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim (studia uzupełniające). Przez kilka lat związana z przyjacielem z dzieciństwa – Romkiem. Ich związek rozpadł się jednak po wyjeździe Romka do Dublina. W 2006 r. poznała nowego przyjaciela – Janka Bocianowskiego (sąsiada Matysiaków), studenta Politechniki Warszawskiej. Od dwóch lat są w stałym związku. W lipcu 2009 r. Justyna ukończyła studia i otrzymała tytuł licencjata. W 2012 roku razem ze swoim partnerem - Romkiem wyemigrowała do Londynu.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak