Teatr Polskiego Radia

Lusia Matysiak

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2016 00:00
Jest żoną Piotrka Matysiaka, córką państwa Górniak (oboje rodzice nie żyją). Po rodzicach odziedziczyła dom w Pułtusku i aptekę na warszawskiej Pradze. W 2007 r. dom w Pułtusku został sprzedany, a zamieszkujący go wuj Lusi - Kostek, przeprowadził się do kawalerki w bloku, w którym mieszkają Lusia i Piotrek.
LUSIA MATYSIAK - KATARZYNA TATARAK
LUSIA MATYSIAK - KATARZYNA TATARAK

Ukończyła studia farmaceutyczne (jest przed obroną pracy magisterskiej). Przez wiele lat miała problemy z donoszem ciąży (dwukrotnie poroniła) i w związku z tym poważnie myślała o adoptowaniu dziecka. Szczęśliwie jednak w lutym 2009 r. urodziła córeczkę - Basię (imię po matce Lusi). W tej chwili zajmuje się wychowaniem córki i kończy pisanie pracy magisterską. Przyjaźni się z Marcinem Grycko (przyjacielem Piotrka z młodzieńczych lat), któremu pomaga w rozwiązywaniu życiowych problemów.

Katarzyna Tatarak - aktorka filmowa, dubbingowa i radiowa. Absolwentka PWST w Warszawie w 1988 r. Użyczyła głosu w kreskówkach m. in.: "Gumisie", "Baśnie i bajki polskie", "Mały miś". W powieści radiowej "Matysiakowie" występuje od kilkunastu lat. 

Zobacz więcej na temat: wyłączenie banerów