X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Zofia Teterowa

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 04:30
Audio

Córka Władysława Borka i Józefiny. Siostra Krystyny, żony Edka Jabłońskiego. Była żona Janusza Tetery. Matka Łukasza. Zosia uparcie dążyła do wyremontowania domu jej przyszywanej mamy, Teresy Borkowej (drugiej żony Władysława Borka i siostry Józefiny). Niestety, gdy remont był już ukończony i gotowy na powrót Teresy z domu opieki, Borkowa zmarła. Nauczycielka języka polskiego w szkole w Klimontowicach. Pracuje także w szkolnej bibliotece. Najbliższa przyjaciółka Marty Półtorak-Wieruch. Była świadkiem na ślubie Marty i Wierucha. W szkole przedstawicielka grupy „starych” nauczycieli. Pozostaje w wiecznym konflikcie z Hirkiem Leśniakiem. Od kiedy Janusz Tetera zachorował na cukrzycę kontakty byłych małżonków stały się częstsze i bliższe. Tym bardziej, że przekonała się, że Jurek (Jerzyk), którego jej syn, Łukasz, nie chciał uznać za swojego syna jest naprawdę jej wnukiem. Zofia Teterowa jest osobą bardzo emocjonalną i wrażliwą. Trudną w kontaktach z ludźmi, choć w gruncie rzeczy jest lubiana.