X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Lilka Pawlacz

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 05:40
Audio

Żona Zygmunta Pawlacza. Matka Izaury Pawlacz-Jabłońskiej. W roku 1983 gdy była w ciąży z taksówkarzem z Puław została przygarnięta przez Zygmunta Pawlacza, który potem się z nią ożenił i usynowił jej syna, Sebastiana. W 2000 Sebastian dowiedział się, że Zyga nie jest jego ojcem i odtąd były z nim kłopoty. Zaginął wiosną 2002 roku. Po latach odnaleziono jego szczątki i pochowano na cmentarzu w Klimontowicach. Sprawa śmierci Sebastiana nigdy nie została ostatecznie wyjaśniona. Prawdopodobnie miała ona związek ze sprzedażą narkotyków w dyskotece „Teksas”. Lilka jest bardzo silnie związana z Zygmuntem i jego ojcem Wojciaszkiem. Są bardzo dobrą rodziną.