X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Marysia Boczkowska z d. Jabłońska

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 06:30
Audio

Ukończyła liceum ekonomiczne w Turkowicach. Potem pracowała w hotelu we Francji, gdzie o mało nie padła ofiarą gwałtu. Po powrocie mieszkała we Włocławku u swojej ciotki Janki (siostra Edka), gdzie zakochała się w Tomku Koseckim. Z tego związku urodziła się Krysia Jabłońska. Ukochana wnuczka Edka. Jako matka nieślubnego dziecka była nie najlepiej traktowana przez drugą żonę Edka, Wandę. Powszechnie nielubiany wójt – Wasiak, zatrudnił Marysię w Urzędzie Gminy. W 2015 wyszła za mąż z rozsądku, za Krystiana Boczkowskiego, który kochał się w niej od lat. Z czasem małżeństwo okazało się udane i zgodne. Marysia jest bardzo ładną kobietą o trudnym charakterze, który powoli udziela się jej córce, Krysi.