X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Stanisław (Stasiek) Jabłoński

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 07:00
Audio

Syn Edka Jabłońskiego i jego pierwszej żony Krystyny. Starszy brat Marysi. Mąż Izaury z d. Pawlacz, ojciec Wojtka (adoptowany w wieku 5 lat) i Eli. W młodości chętny do bitki i pokazania co to nie on. Teraz pracuje w policji, w Lublinie dokąd dojeżdża. Przez wiele lat przeżywał skomplikowany romans z Izaurą Pawlaczówną, najbliższą przyjaciółką jego siostry, Marysi. Głównymi problemami była chwiejność emocjonalna Izaury i niechęć jej dziadka Wojciaszka Pawlacza do posiadania w rodzinie policjanta. Obecnie sytuacja się ustabilizowała. Stasiek jest człowiekiem, dla którego nie ma spraw zbyt skomplikowanych i wszystko da się operacyjnie rozwiązać.