X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

"Trzecia strefa". Słuchowisko eksperyment.

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 12:00
W najbliższą sobotę 2 lutego Program 2 Polskiego Radia zaprezentuje słuchowisko eksperyment "Trzecia strefa" Dariusza Rzontkowskiego w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego.
Nagranie słuchowiska Trzecia strefa
Nagranie słuchowiska "Trzecia strefa"Foto: K. Sielicki

Jest to tekst, który łączy w sobie elementy liryczne, filozoficzne, dramatyczne, absurdalne, komediowe. Wypływają one z osobowości autora, niezwykle barwnego człowieka - mówił w "Poranku Dwójki" reżyser Wawrzyniec Kostrzewski.

W sobotę (2.02, godz. 18.00) w "Wieczorze ze słuchowiskiem" premierowo nadana zostanie "Trzecia strefa" Dariusza Rzontkowskiego. - Stworzył on bardzo dziwną, eksperymentalną opowieść o samotności i poszukiwaniu idealnej miłości, ale także o mijaniu się w życiu i odchodzeniu. A to wszystko w absurdalnym, kosmicznym sosie i jeszcze przetkane egzystencjalno-liryczną nicią. Dla mnie był to eksperyment zupełny i myślę, że dla aktorów także - podkreślał reżyser Wawrzyniec Kostrzewski. W roli głównej reżyserowanego przez niego słuchowiska występuje Marcin Dorociński.

Początek słuchowiska w sobotę (2 lutego 2019 roku) od godz. 18.00 na antenie radiowej Dwójki.

                                                   

Dariusz Rzontkowski "Trzecia strefa"

Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski

Realizacja akustyczna: Maciej Kubera

Muzyka: Piotr Łabonarski    

 

Obsada:

Marcin Dorociński, Agnieszka Suchora, Łukasz Lewandowski, Robert Majewski, Olga Sarzyńska, Przemysław Wyszyński, Paweł Tucholski,