X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Małe książeczki o wielkich sprawach

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2015 08:00
Libellus znaczy po łacinie tyle co książeczka. I tak właśnie została nazwana seria wydawnicza, której pomysł zrodził się wśród o.o. dominikanów.
Audio
  • Ks. Jacek Grzybowski o nowej serii teologiczno-filozoficznej oo. dominikanów
Małe książeczki o wielkich sprawach
Foto: flickr/Abee5

Jej adresatem są ci wszyscy, którzy pragną intelektualnie pogłębiać swoją wiarę, ale jednocześnie nie mają wiele czasu na lekturę. Z tego właśnie względu w serii tej ukazywać się będą krótkie, lecz kompetentne i pogłębione traktaty oraz rozprawy z zakresu teologii, filozofii, historii i egzegezy biblijnej.

O pierwszych dwóch pozycjach, które już ukazały się w tej serii, czyli o Wprowadzeniu do teologii naturalnej Jacka Wojtysiaka oraz o Książeczce o człowieku wierzącym Stanisława Judyckiego mówi w audycji ks. dr hab. Jacek Grzybowski – historyk filozofii.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak