X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Filozofia i religia

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2015 08:00
Alvin Plantinga to dzisiaj w kręgu anglosaskim jeden z najbardziej wpływowych filozofów zajmujących się problematyką Boga i religii.
Audio
  • Ks. dr hab. Jacek Grzybowski o filozofii Alvina Plantingi
Filozofia i religia
Foto: MSVG/Flickr, lic. CC

O jego filozoficznych poglądach oraz o jego dialogu prowadzonym z jednym z czołowych współczesnych ateistów – Danielem Dennettem - mówi w audycji ks. dr hab. Jacek Grzybowski – historyk filozofii (Na marginesie dwóch książek: Tomasz Szarek, Alvin Plantinga i spory o istnienie Boga oraz Alvin Plantinga Daniel Dennett Nauka i religia. Czy można je pogodzić?).

Zaprasza Jan Pniewski

Niedziela, 23 sierpnia, godz. 6.00

Komentarze2
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
kostrzewak2015-08-23 07:41 Zgłoś
Jak można przekonać człowieka myślącego inaczej, jeśli się nie pozna jego zdania, jeśli nie będzie "odpowiednie"? "Odpowiednie" to dla większości "wierzących" "nie odbiegające od normy" czyli "takie samo".. Dlatego kościół ma kłopoty- bo nie słucha (co nie znaczy że "słuchać to to samo co "być posłusznym"), tylko gada, a jeśli chodzi o drugą stronę to najwyżej 'pozwala się wygadać"- to jeszcze nie znaczy "słuchać"..
kostrzewak2015-08-23 07:34 Zgłoś
Kto to jest "ateista"? I czy w ogóle istnieje coś takiego jak bycie obiektywnym? Czy nie we wszystko "wierzymy" zamiast "wiedzieć"?