X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Prowadzić ku Zbawcy

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2011 12:00
W dzisiejszym świecie poddanym procesom laicyzacji Kościół poszukuje nowych dróg docierania do ludzi, którym kwestie wiary stają się coraz bardziej obce.
Audio
  • S. Gabriela Wistuba o duszpasterstwie o. Jacka Woronieckiego

Wzorem dawnych wieków stara się dopasować swoją praktykę duszpasterską do zmieniających się warunków życia i kształtowanej przez nie ludzkiej mentalności. W wypracowywaniu nowych modeli pracy duszpasterskiej pomocne może się okazać sięgnięcie do bogatej tradycji Kościoła. Nie brak w niej bowiem idei oraz przykładów, które do dziś zachowują swoją aktualność. Taką inspiracją dla współczesnych poszukiwań może okazać się myśl i działalność wybitnego polskiego filozofa, teologa i wychowawcy - o. Jacka Woronieckiego (1878 – 1949).

Gościem audycji jest s. dr Gabriela Wistuba OP - autorka pracy Prowadzić ku Zbawcy. Duszpasterstwo w nauczaniu i posłudze o. Jacka Woronieckiego OP.

Prowadzenie: Jan Pniewski

 

Niedziela, 1 stycznia, godz. 6.30

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak