Section00
Radiowe Centrum Kultury Ludowej Nasze Muzyczne Źródełko
Section01
o konkursie

Czy może nam coś bardziej umilić czas w długie jesiennie wieczory niż muzyka, zwłaszcza ta tworzona w gronie rodzinnym? Wspólne śpiewanie i granie piosenek, własnych czy ulubionego wykonawcy, to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu i rozwijanie talentów i ekspresji artystycznej Twoich dzieci. Dlatego Radiowe Centrum Kultury Ludowej oraz Polskie Radio Dzieciom zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Nasze Muzyczne Źródełko!

Skierowany jest on do wszystkich dzieci do 15. roku życia, do muzykujących rodzin, jak i zespołów amatorskich, i dotyczy twórczości muzycznej w zakresie muzyki ludowej oraz folkowej, tzn. współczesnej twórczości muzycznej zainspirowanej polską muzyką ludową.

Do udziału w konkursie zaprosiliśmy wszystkie dzieci, małe i duże, indywidualnie, a także grupowo, spośród których wyłoniliśmy Finalistów!

Wszystkie zgłoszenia zakwalifikowane zostały według czterech kategorii:

• dla dzieci od 3 do 6 lat
• dla dzieci od 7 do 10 lat
• dla dzieci od 11 do 15 lat
• rodzinna/zespołowa.


Spośród nich teraz WY wyłonicie Laureatów Konkursu! Na swoich ulubieńców możecie głosować do 13 grudnia, wysyłając mail na adres: zrodelko@polskieradio.pl.TERMIN GŁOSOWANIA: 13 grudnia 2020

zapamiętaj

TERMIN nadsyłania zgłoszeń do konkursu: 22 listopada 2020

FINALIŚCI • Lista finalistów konkursu ogłoszona zostanie 29 listopada 2020 w programie „Źródełko” na antenie Polskiego Radia Dzieciom oraz po godzinie 12 na stronie konkursu.

GŁOSOWANIE • W dniach 1-13 grudnia 2020 słuchacze będą mogli głosować na swoje ulubione utwory finalistów, emitowane na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Aby to zrobić, wystarczy wysłać mail z tytułem utworu i wykonawcą na adres: zrodelko@polskieradio.pl

OGŁOSZENIE LISTY LAUREATÓW • 20 grudnia 2020 w programie „Źródełko” na antenie Polskiego Radia Dzieciom oraz po godzinie 12 na stronie konkursu.

LAUREACI • Uroczyste wystąpienie laureatów w wydarzeniu (koncert/festiwal) organizowanym przez Radiowe Centrum Kultury Ludowej oraz Polskie Radio Dzieciom, które zostanie zrealizowane po ustabilizowaniu sytuacji epidemicznej wywołanej COVID-19.

Section05
Section025