Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Vanuatu, czyli państwo pod opieką ognistego bóstwa

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 10:00
– Co wybrać? O czym tu opowiadać, kiedy ma się zaledwie kilka chwil, a na samej wyspie spędza się ledwie kilka dni? – zastanawia się Tomasz Gorazdowski. 
Audio
  • Co warto zobaczyć na Vanuatu? (Tomek na końcu świata/Trójka)
Vanuatu
VanuatuFoto: Tomasz Gorazdowski/PR

– Vanuatu miejscami podobne jest do innych wysp, a miejscami zupełnie od nich różne. Jest drogo, drogi są fatalne i łatwo zostawić koło w dziurze. Można mówić o podobieństwach i różnicach, ale najlepiej mówić chyba o rzeczach charakterystycznych, które można znaleźć tylko tu – mówi dziennikarz Trójki.

Czemu mieszkańcy Vanuatu mówią na górę Yasur "On" i dlaczego warto ją zobaczyć o wschodzie słońca? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji:  Zapraszamy do Trójki - ranek 
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 5.03.2019
Godzina emisji: 8.49

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak