Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Polski chleb na końcu świata

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 10:00
– Wellington – stolica Nowej Zelandii. To dopiero trzecie co do wielkości miasto kraju, co ma jednak swoje zalety. Nie ma korków, nie traci się czasu, a mieszkańcy mówią: "mieszkam jak na wsi, a jednak ledwie 20 minut od centrum". Gdzie indziej tak jest? – mówi Tomasz Gorazdowski. 
Audio
  • Wellington, czyli miasto pełne niespodzianek (Tomek na końcu świata/Trójka)
Wellington
WellingtonFoto: Barni1/Pixabay.com

– Nie wiem, czy wszystko jest w Wellington, ale na pewno jest tu rewelacyjne muzeum narodowe Te Papa Tongarewa. Nowoczesne, piękne, ze wspaniałymi wystawami, a obecnie z wystawą prezentującą terakotową armię z Chin. W mieście można znaleźć również prawdziwy polski chleb! – opowiada reporter Trójki.

– Nie ma tutaj polskiego chleba. W Nowej Zelandii nie ma w ogóle dobrego pieczywa, a jeśli już jest, to jest bardzo drogie. Dlatego pomyślałam, że będzie to dobry pomysł na biznes, a przy okazji pozwala mi to promować polską tradycję tu, na końcu świata – mówi Ewa Adams, właścicielka piekarni Little Bread Loaf.

Dlaczego Wellington jest tak dobrym miejscem do zakładania drobnych firm, takich jak piekarnia Ewy Adams? Jakie jeszcze niespodzianki czekają odwiedzających stolicę Nowej Zelandii? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji:  Zapraszamy do Trójki - ranek 
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 12.03.2019
Godzina emisji: 8.49

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak