Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск сподівається на предметне обговорення на Конференції з відновлення України в Гданську. Напруженість між Києвом та Варшавою залишається після того, як Кароль Навроцький позбавив Володимира Зеленського Ордена Білого Орла.
Очільник польського уряду сподівається, що конференція стане можливістю знизити політичну напруженість:
«Від України буде пані прем’єр-міністерка Юлія Свириденко. Думаю, що це може піти на користь цій конференції. Буде менше емоцій, а більше по суті. У конференції братиме участь багато бізнес-делегацій, політиків, багато прем’єр-міністрів».
Дводенна Конференція з відновлення України розпочинається у четвер, 25 червня.
IAR/С.Ч.