Спікерка Сейму Польщі Ельжбєта Вітек відпрявляється до Брюсселю. Ельжбєта Вітек, серед іншого, візьме участь у Саміті жінок – голів парламентів держав-членів Європейського Союзу.
За повідомленням Інформаційного радіоагентства, «Саміт жінок – очільниць національних парламентів відбудеться у Європарламенті. На ньому розмовлятимуть про гуманітарну ситуацію і допомогу українським воєнним біженцям. Серед іншого, у саміті має взяти участь очільниця Європарламенту Роберта Мецола. У планах візиту спікерки Сейму також є розмови з головою депутатської палати Чеської Республіки Маркетою Пекаровою Адамовою. Ельжбєта Вітек також у Європарламенті відкриє виставку під назвою „Українка”. Спікерка Сейму покладе квіти до пам’ятної таблиці Солідарності 1980 на еспланаді біля будівлі Європарламенту. Також вона зустрінеться з польськими євродепутатами з групи Європейські консерватори і реформатори».
IAR/М.К.