Заступник керівника ОП Кирило Тимошенко закликав українців максимально обмежити користування електроенергією з 7:00 до 23:00 у четвер, 20 жовтня.
«Щойно провели нараду з Міненерго та всіма головами військових адміністрацій... Я звертаюсь до всього населення України, завтра дуже важкий день, у зв'язку з обстрілами, які були сьогодні і вчора, позавчора по об'єктах енергетики. Тому завтра потрібно, і ми дуже просимо з 7-ї години ранку до 23-ї вечора мінімізувати користування електроенергією, це стосується кожної області», — повідомив Кирило Тимошенко.
Він додав, що насамперед обмеження на користування електроенергією будуть стосуватися підприємств, освітлення вулиць буде обмежено, але можливі обмеження й для населення.
IAR/С.Ч.