Генштаб ЗСУ в щоденному ранковому зведенні повідомив, що минулої доби противник завдав 29 авіаційних і 4 ракетних удари по Донецькій області, провів 100 обстрілів із реактивних систем залпового вогню. Є поранені мирні громадяни, пошкоджено цивільну інфраструктуру й житлові будинки.
Загроза ракетних ударів залишається значною по всій території України.
Основні зусилля ворог зосереджує на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Минулої доби наші воїни відбили понад 100 атак противника на зазначених напрямках.
На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Формування наступальних угруповань ворога не виявлено. Противник продовжує інженерне обладнання місцевості у прикордонних районах Брянської та Курської областей.
Минулої доби ворожих обстрілів зазнали українські населені пункти на Сіверському, Слобожанському, Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському, Херсонському та Запорізькому напрямках.
На Запорізькому та Херсонському напрямках ворог вів обороні дії.
В окремих населених пунктах тимчасово зайнятої Донеччини російські окупанти продовжують чинити тиск на місцевих жителів. Так, зокрема, у Володимирівці повністю заборонено в’їзд громадянам без реєстрації. Встановлено блокпости, місцевим жителям заборонено пересування вулицями.
Українська авіація за добу завдала 11 ударів по районах зосередження окупантів та удару по позиції зенітно-ракетного комплексу противника. Також українські захисники збили ворожий безпілотний літальний апарат типу «Орлан-10».
Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 5 районів зосередження особового складу противника, 1 засіб протиповітряної оборони та склад боєприпасів ворога.
Генштаб СЗУ/С.Ч.