Найважливішою фігурою на цей момент є Енді Бернем, колишній мер Манчестера, який повернувся до Палати громад після перемоги на додаткових виборах у Мейкерфілді. Багато депутатів від Лейбористської партії сподіваються, що його повернення допоможе партії відновити свої позиції після важких місяців та відходу колишнього прем'єр-міністра.
У спеціальному інтерв'ю Польському радіо депутат Енді Слотер говорив про атмосферу в Лейбористській партії після відходу Стармера. Він наголосив, що, незважаючи на політичні потрясіння, сьогодні в партії є багато надії. «Я думаю, що є багато оптимізму. Я був на додаткових виборах у Мейкерфілді. Там була неймовірно позитивна атмосфера. Тисячі волонтерів прийшли, і була справжня рішучість підтримати Енді Бернема та підтримати Лейбористську партію», – каже Енді Слотер.
Лейбористи втратили прем'єр-міністра, але отримали політика, який мав те, чого, на думку його прихильників, бракувало Стармеру наприкінці терміну: енергію, простішу мову та зв'язок з виборцями далеко за межами Лондона. Однак тепер він має довести, що хвилі ентузіазму з Мейкерфілда достатньо не лише для перемоги на додаткових виборах, а й для того, щоб очолити партію.
IAR/С.Ч.