Чотири людини отримали поранення внаслідок нападу зловмисника з ножем в лікарні в Ястшембе-Здруй. Нападника затримала поліція. Нми виявився місцевий 19-річний мешканець. Завідувач хірургічного відділення Артур Плох розповів про стан поранених:
«Найменше постраждала медсестра, вона має травми руки. Інші три людини мають колоті рани грудної клітки, одна з них отримала ножем в шию. Стан усіх пацієнтів серйозний. Але доволі стабільний».
Нападника затримали правоохоронці, але, як наголосило керівництво лікарні, один з лікарів ще до прибуття правоохоронців втрутився у сутичку із нападником. Директор Роберт Островський сказав, що «керівник відділення здолав нападника власним тілом і утримував його до прибуття поліції».
IAR/І.Я.