«Політика пісочниці» — саме такими словами колишній президент Броніслав Коморовський прокоментував позбавлення Володимира Зеленського Ордена Білого Орла. Після жесту Кароля Навроцького український президент сам повернув нагороду. Броніслав Коморовський заявив в ефірі Польського радіо, що такі кроки знецінюють як польські, так і українські нагороди.
«Це політична пісочниця, дуже несерйозний підхід, це неповага, перш за все, до своїх власних нагород. В мене таке враження, що Капітула Білого Орла так довго радилась, бо розуміють, що подібні дії дав-забрав, якісь погрози, ультиматуми — це кидає тінь на саму нагороду, на її вагу».
Подібну думку виловив колишній офіцер розвідки Вінсент Сіверський. За його словами, позбавлення Володимира Зеленського Ордена Білого Орла вигідне Москві.