Українська Служба

Сенсаційний вівторок у Катарі: Аргентина програла, Данія не виграла, Левандовський не забив пенальті

23.11.2022 12:15
Головним шоком стала поразка збірної Аргентини дуже скромній команді Саудівської Аравії. Роберт Левандовський ще й не реалізував пенальті. Французи пропустили гол на 9-тій хвилині, але в підсумку феєрично перемогли – 4-1
Уболівальники збірної Польщі на трибунах у КатаріPAP/EPA/Noushad Thekkayil

Збірна Польщі не змогла здолати мексиканців у дебютному матчі на Чемпіонаті світу. Цю гру називали головною в боротьбі за вихід із групи С. Попри спеціальну підготовку поляків, суперник переважав по ходу зустрічі, а Роберт Левандовський ще й не реалізував пенальті – удар відбив воротар Гільєрмо Очоа. Попри це, тренер Чеслав Міхнєвич вірить у добре майбутнє команди та цінує одне очко, здобуте в результаті цієї нічиєї  0-0. Інші матчі Мундіалю принесли у вівторок кілька сенсацій. Головним шоком стала поразка збірної Аргентини дуже скромній команді Саудівської Аравії. Ліонель Мессі навіть забив першим, на початку зустрічі, але аравійці примудрилися відігратися й перемогти – 2-1. Данці неочікувано не змогли здолати Туніс – 0-0. А збірна Франції виявила характер і захистила титул діючого чемпіона світу. Французи пропустили гол від австралійців на 9-тій хвилині, але в підсумку феєрично перемогли – 4-1.