Українська Служба

Футбольний Чемпіонат світу в Катарі продовжує приголомшувати сенсаціями! Результати матчів середи

23.11.2022 18:25
Футболісти збірної Японії пропустили першими в матчі з Німеччиною, але виявили міцний характер і перемогли грізного суперника
     -2022
Шоковані вболівальники збірної Німеччини на ЧС-2022 в КатаріPAP/EPA/ROLEX DELA PENA

Футбольний Чемпіонат світу в Катарі продовжує приголомшувати сенсаціями! Середу 23 листопада оголосили державним вихідним днем у Саудівській Аравії на честь історичної перемоги їхньої збірної над грізними аргентинцями напередодні. І в цей святковий день подвиг аравійців повторили японці: вони за таким самим сценарієм здолали німецьку футбольну машину. Німці першими забили, але в другому таймі Японія відігралася, а в останні 10 хвилин оформила переможний гол. Остаточний рахунок 2:1 — Німеччина в сльозах, а Японія тріумфує.

В іншій зустрічі футболісти Марокко протистояли Хорватії - срібним призерам попереднього Мундіалю-2018. Марокканці зіграли дуже гідно: у рівній боротьбі обидві команди завдали всього по одному удару по воротах суперника. Фінальний рахунок — 0:0.

Просто зараз триває третій матч середи — скромна Коста-Рика протистоїть зірковій Іспанії: іспанці забили вже на початку гри, рахунок — 4:0, на середину 2-го тайму.

І ще одна зустріч відбудеться о 20-тій за Варшавою: Бельгія гратиме з Канадою. Так само нерівне протистояння, але цьогорічний Мундіаль може подарувати чергову сенсацію будь-якої миті.