Українська Служба

Результати сенсаційного вівторка на Мундіалі в Катарі та нові рекорди

07.12.2022 11:40
Іспанія вилітає, Португалія трощить суперника навіть без Роналду, а мароканці повторюють рекорд українців
Уболівальники Марокко святкують історичну перемогу над ІспанієюPAP/EPA/MARTIN DIVISEK

Мабуть, найбільша сенсація Мундіалю сталася в 1/8 фіналу, в матчі Іспанія-Марокко. Африканська збірна дала гідний бій колишнім чемпіонам світу й триразовим чемпіонам Європи. І основний , і доданий час закінчився з рахунком 0:0, а в серії післяматчевих пенальті іспанські зірки змарнували три удари та програли. Іспанці встановили власний антирекорд від 1966-го: вони всього один раз вдарили по воротах суперника за весь перший тайм на чемпіонаті світу. І вп’яте поспіль Іспанія не може виграти в основний час на стадії плей-офф великого турніру. Марокко стала другою збірною на чемпіонатах світу, що не пропустила жодного м’яча в післяматчевих пенальті. Першою, до речі, була Україна, 2006-го. А ще Марокко – перша арабська команда у чвертьфіналі Мундіалю. Після історичної перемоги мароканці влаштували гучні святкування по всьому світу. В Іспанії вони палили вогні та кричали, а в Нідерландах навіть довелося залучати поліцію.

В другому матчі вівторка Португалія розгромила швейцарців, і зробила це без супер-форварда Криштіану Роналду. Після сварки з тренером його залишили на лаві запасних. Молодий нападник Гонсалу Рамуш, який замінив легенду в основі, забив одразу три м’ячі.

Молодий португальський нападник Рамуш став другим гравцем за всі часи, котрий забив тричі в дебютному матчі в основі на Мундіалі. А захисник Пепе став найстаршим автором голу у плей-офф.

Визначилися вже всі пари на чвертьфінал: у п’ятницю 9 грудня зійдуться Хорватія-Бразилія та Нідерланди-Аргентина, а в суботу 10-го – Марокко-Португалія і Англія Франція. 7 і 8 грудня вперше на Мундіалі будуть дні без матчів.