Дмитро Підручний вдало повернувся до змагань після травми

03.02.2023 17:00
 Лідер збірної України з біатлону став володарем повного комплекту нагород IBU
 ,        2022
Дмитро Підручний, під час виступів на Зимових Олімпійських іграх 2022Міністерство молоді та спорту України, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons

Український біатлоніст Дмитро Підручний здобув бронзову медаль у спринті на 5 етапі Кубка світу, що пройшов в австрійському місті Обертіллаху. Це були перші перегони спортсмена після серйозної операції на коліні, — передає «Укрінформ». Перше місце на дистанції посів норвежець Ендре Стренсгейм. Другим був його співвітчизник Вебйорн Сорум. «Бронза» Підручного стала для нього першою в кар’єрі на професійних змаганнях під егідою Міжнародного Союзу Біатлону, і тепер він став володарем повного комплекту медалей. Раніше Дмитро вже здобував медалі чемпіонатів світу і Європи, а також Кубка світу.