ЄВРО 2024. Збірні Польщі та України зіграли матчі шостого туру кваліфікації

11.09.2023 13:20
Поляки поступились албанцям (0:2), а українці та англійці зіграли внічию (1:1)
         2024     , , 10  2023
Польський гравець Роберт Левандовський під час відбіркового матчу ЄВРО 2024 зі збірною Албанії в Тирані, Албанія, 10 вересня 2023 PAP/Andrzej Lange

Під час матчу відбору на чемпіонат Європи з футболу, який проходив у Тирані (Албанія) біло-червоні поступилися господарям майданчика — 2:0. На 37-й хвилині гри м'яч забив півзахисник албанської збірної Ясир Асані. У другому раунді на 62-й хвилині Патсон Дака оформив дубль. У турнірній таблиці групи Е збірна Польщі наразі посідає четверте передостаннє місце.

Нагадаю, що днем раніше в матчі відбору до чемпіонату Європи з футболу зіграла і збірна України. Видовищний поєдинок, який проходив за потужної підтримки українських уболівальників на Tarczyński Arena у Вроцлаві, завершився нічиєю — 1:1.

Для збірної України це досить вдалий результат. Наразі вона — на другому місці в турнірній таблиці групи С.