X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Gazprom przestanie sponsorować Ligę Mistrzów?

02.12.2020 12:24
Brytyjski "The Times" wzywa organizatora Ligi Mistrzów - organizację UEFA - do zerwania umowy sponsorskiej z Gazpromem. Powodem są rasistowskie treści, które pojawiły się w jednym z programów należącej do rosyjskiego koncernu telewizji NTV.
Gazprom jest jednym z głównych sponsorów Ligi Mistrzów
Gazprom jest jednym z głównych sponsorów Ligi MistrzówPAP/EPA/ESTELA SILVA

W ubiegły weekend w nadawanym przez telewizję NTV programie "Międzynarodowy Tartak" pojawił się kontrowersyjny skecz z parodiowanym Barackiem Obamą. Aktorka, która wcieliła się w byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych umazana była ciemną farbą, zaśpiewała popularny niegdyś w Rosji przebój "Jestem czekoladowym króliczkiem". Ponadto, prezydentura Obamy została określona jako "czarna strona" amerykańskiej historii, a prowadzący przyznał, że w Rosji zdarza się niektórym mylić Obamę z cyganem.

"Transmisja NTV może zawstydzić UEFA, organ zarządzający europejskim futbolem, ponieważ stara się zintensyfikować swoje wysiłki w walce z rasizmem" - piszą brytyjskie media i cytują przedstawiciela międzynarodowej organizacji Fare, która prowadzi z UEFA antyrasistowską kampanię. "Jako sponsorzy największych rozgrywek klubowych w światowym futbolu, których celem jest promowanie pozytywnych wartości, Gazprom musi teraz wydać oświadczenie i dopilnować, aby ten przejaw rasizmu się nie powtórzył" - powiedział rzecznik Fare.


Źródło: energetyka24.pl