X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

MSZ i TVP będą współpracować ws. kształtowania międzynarodowego wizerunku Polski

03.12.2020 13:47
Ministerstwo spraw zagranicznych podpisało w czwartek z TVP list intencyjny w sprawie działania w zakresie kształtowania międzynarodowego wizerunku Polski. List podpisał wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk, a ze strony TVP członek zarządu Mateusz Matyszkowicz.
Szymon Szynkowski vel Sęk
Szymon Szynkowski vel SękFot.: Tymon Markowski/MSZ

Szynkowski vel Sęk podkreślił, że celem podpisania listu intencyjnego jest zbliżenie współpracy między MSZ a TVP, żeby "skuteczniej promować Polskę na arenie międzynarodowej". - Celem listu jest także ułatwienie dostępu do produkcji TVP zarówno obywatelom Polski mieszkającym za granicą, jak i obcokrajowcom - dodał.

Wiceszef MSZ podkreślał także rolę produkcji TVP w działalności 25 Instytutów Polski, które znajdują się na całym świecie.- Chcemy też, żeby TVP dzięki zaangażowaniu naszej dyplomacji mogła skutecznie zaistnieć na festiwalach, w tym w Londynie i Rzymie, ze swoimi produkcjami, żeby mogła zaistnieć mocniej dzięki telewizjom innych krajów - mówił Szynkowski vel Sęk. Według niego pierwszym takim efektem będzie cykl "Idziemy na film polski" prezentowany w telewizji chorwackiej w grudniu.

Wiceszef resortu dyplomacji podkreślił, że MSZ chce także wykorzystać współpracę z TVP do promowania ważnych wydarzeń międzynarodowych, w tym - jak dodał - 30-lecie Grupy Wyszehradzkiej w lutym przyszłego roku.

Matyszkowicz zapewnił, że celem listu jest wykorzystywanie zasobów TVP do celów dyplomatycznych. - Wierzymy, że nasze dokumenty, fabuły, będą mogły stanowić element Instytutów Polskich - zaznaczył członek zarządu TVP


PAP/dad