X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section00

historia pewnych zdjęć

o akcji

Każda historia zasługuje na opowiedzenie, także ta. Nie wiemy, gdzie jest jej początek, ale bardzo chcemy przy pomocy słuchaczy i internautów, rozwikłać tę zagadkę. W październiku 1944 roku odnaleziono album rodzinny. Z pewnością zgubił go ktoś z mieszkańców okolicznych domów, gdy po Powstaniu Niemcy wypędzali ludność cywilną ze zrujnowanego miasta.

Do kogo należał?
W jakich okolicznościach znalazł się na ulicy Długiej w Warszawie?

Chcemy się tego dowiedzieć i zaangażować słuchaczy Dwójki i internautów do pomocy. Przyda się każdy trop. Znajdźmy wspólnie właściciela albumu.​

regulamin
Kontakt

formularz

Czekamy na tropy, szczegóły, wspomnienia, które mogą przyczynić się do zidentyfikowania i odnalezienia właściciela rodzinnego albumu. Prosimy o wpisanie komentarzy do 100 znaków. Na stronie zaistnieją tylko te, które mogą nas naprowadzić na dalszy ciąg tej historii.

Historia Pewnych Zdjęć