Section00
JAZZ.PL
Section01
Section04
Jazz.PL. Adam Pierończyk Trio i muzyczna podróż na Monte Albán
Adam Pierończyk - mistrz polskiego saksofonu - już w najbliższy piątek (19.04) wystąpi wraz ze swoim trio w cyklu "Jazz.PL". W Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana usłyszymy materiał z jubileuszowej, dwudziestej płyty artysty – "Monte Albán". Transmisja od godz. 18.00 na antenie Dwójki, a także - wideo - na stronie, Facebooku i kanale YouTube stacji. Zapraszamy!
O AUDYCJI
Cykl Jazz.PL, organizowany przez radiową Dwójkę, stanowi najbogatszą ofertę koncertową w Polsce skierowaną do miłośników muzyki jazzowej. W piątkowych audycjach usłyszeć można legendarnych artystów, którzy pisali historię tego gatunku w Polsce, a także największe gwiazdy współczesnej sceny jazzowej i przedstawiciele młodego pokolenia jazzmanów będących u progu wielkiej kariery. Koncerty ukazują szerokie spektrum jazzu otwartego na wolną improwizację, elementy muzyki miejskiej, nawiązania do klasyki, czy muzyki ludowej.

Jazz.PL w każdy piątek o godz. 18:00 – dla publiczności w studiu S3 Polskiego Radia, dla Słuchaczy na antenie Dwójki, a także w transmisji wideo na portalach Facebook, YouTube i na stronie internetowej stacji. Zapraszają Piotr Metz, Andrzej Zieliński i Roch Siciński.

Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Jazz.PL pozostają w radiowych archiwach, ale są także dostępne dla fanów jazzu na stronie internetowej Dwójki, dzięki temu oczekując kolejnych koncertowych emocji w każdej chwili można powrócić do tych minionych.

Section08
Section025