Section00
JAZZ.PL
Section01
Section04
Piotr Damasiewicz Into The Roots na festiwalu Nowa Tradycja 2024 [ZOBACZ WIDEO]
Zapraszamy na wyjątkową retransmisję koncertu inaugurującego 25. jubileuszowy Festiwal Folkowy Polskiego Radia "Nowa Tradycja" z występem etnojazzowego improwizowanego zespołu pod wodzą trębacza Piotra Damasiewicza. Prezentujemy zapis wideo tego wydarzenia. 
O AUDYCJI
Cykl Jazz.PL, organizowany przez radiową Dwójkę, stanowi najbogatszą ofertę koncertową w Polsce skierowaną do miłośników muzyki jazzowej. W piątkowych audycjach usłyszeć można legendarnych artystów, którzy pisali historię tego gatunku w Polsce, a także największe gwiazdy współczesnej sceny jazzowej i przedstawiciele młodego pokolenia jazzmanów będących u progu wielkiej kariery. Koncerty ukazują szerokie spektrum jazzu otwartego na wolną improwizację, elementy muzyki miejskiej, nawiązania do klasyki, czy muzyki ludowej.

Jazz.PL w każdy piątek o godz. 18:00 – dla publiczności w studiu S3 Polskiego Radia, dla Słuchaczy na antenie Dwójki, a także w transmisji wideo na portalach Facebook, YouTube i na stronie internetowej stacji. Zapraszają Piotr Metz, Andrzej Zieliński i Roch Siciński.

Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Jazz.PL pozostają w radiowych archiwach, ale są także dostępne dla fanów jazzu na stronie internetowej Dwójki, dzięki temu oczekując kolejnych koncertowych emocji w każdej chwili można powrócić do tych minionych.

Section08
Section025