X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Sejm-PiS-wspomnienia

migracja
migrator migrator 13.04.2010

W Sejmie kolejny dzień żałoby.  Ze ścian patrzą portrety posłów i senatorów, którzy zginęli w sobotniej katastrofie lecącego do Katynia samolotu prezydenckiego.
        Portrety są w holu głównym i pod siedzibami klubów PiS, Lewicy i Platformy Obywatelskiej, a także w Senacie. W księgach kondolencyjnych przybywa słów wyrażających żal, pustkę i pamięć.
        Jolanta Szczypińska podkreśla, że wszyscy są dla niej tak samo ważni, ale niektórych znała dłużej i lepiej niż innych - tak jak Przemysława Gosiewskiego:
 

       Maks Kraczkowski wspomina Grażynę Gęsicką jako osobę o żywej inteligencji i zdystansowaną do lawiny spraw, którymi jako szefowa klubu musiała się zajmować:


        Na stoliku przed siedzibą PiS zdjęcia posłów otaczają portret pary prezydenckiej.
        Karol Karski nie zgadza się z opinią tych, którzy mówią, że prezydent dużo lepiej wypadał w sytuacjach prywatnych niż oficjalnych:


 Dzisiaj w Sejmie odbędzie się zgromadzenie posłów i senatorów, dla uczczeniu pamięci ofiar katastrofy.

Section02
Section03
Section04