X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

T.Love na dwóch specjalnych koncertach w Warszawie!

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2009 14:20
W Stodole obok T.Love wystąpią m.in. Kora, Kryzys, Zbigniew Hołdys i Komety.
Już 26 listopada w warszawskiej Stodole, zespół T.Love zagra pierwszy z dwóch specjalnych koncertów odbywających się w ramach trasy KryzysLove Tour.

"Podczas trasy zagramy więcej niż zwykle kawałków z saksem, opartych na brzmieniu lat 80-tych.
Będzie trochę coverów, numerów, których dawno nie graliśmy, jak "Kapeloland", czy "No Pasaran", a także parę ostrych nowości. Już dziś zapraszam wszystkich na KryzysLove Tour 2009. Pokażemy dzieciakom kryzysowy sound…" - powiedział Muniek Staszczyk oficjalnemu portalowi fanów zespołu.

Dwa warszawskie koncerty uświetnią znakomici goście.

26 listopada
w czwartek razem z T.Love wystąpią:
- Kryzys - założona przez Roberta Brylewskiego, jedna z pierwszych polskich grup sceny punk rock - new wave, do dziś pozostająca wpływową inspiracją rodzimych zespołów rock'n'rollowych.

- Komety - spadkobiercy legendarnej dziś już Partii, sprawcy mody na rockabilly, piewcy Warszawy i życia w wielkiej płycie. Dowodzeni przez enigmatycznego lidera Lesława wyrośli na jeden z najważniejszych zespołów gitarowych mijającej dekady.


Konkurs!
Konkurs został zakończony. Zwycięzcy zostali poinformowani drogą mailową. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału i zapraszamy do brania udziału w następnych konkursach.

W piątek 27 listopada obok z T.Love na scenie Stodoły pojawią się:
- Kora - charyzmatyczna wokalistka Maanamu, poetka, malarka, sceniczna muza polskiego rocka lat 80. i 90. która do dziś nie doczekała się godnej siebie następczyni.

- Zbigniew Hołdys - założyciel Perfectu, autor evergreenów takich jak "Autobiografia", "Nie płacz Ewka" i wielu innych. Ostatnio rzadko pokazujący się na scenie.

Jako support wystąpią młode wilki polskiego indie rocka, bezczelne i niegrzeczne chłopaki z Kumka Olik oraz najładniejszy zespół tej sceny czyli dziewczyny z Andy.

Bilety: studenci 33zł; normalny 36zł, w dniu koncertu 42zł
Wejście do klubu godz. 19:00 początek koncertu godzina 20:30

T.Love - "Banalny"