X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Historia warszawskiego rapu na zdjęciach

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2011 20:07
Wystawa fotograficzna Agi Bilskiej to wielka gratka dla fanów polskiego hip-hopu.

W sobotę 5 lutego w ramach cyklu imprezowego Rap History Warsaw odbędzie się pokaz pierwszej części wystawy dokumentującej początki i pionierskie lata polskiego hip-hopu. Na wielkoformatowych reprodukcjach pojawią się archiwalne materiały z lat 90. Ich autorami są m.in. Sebastian Imbierowicz (lepiej znany jako DJ 600V), Marianna Sosnowska, Aga Bilska i Sebastian Perchel. Wiele z fotografii znajdowało się do tej pory w prywatnych zbiorach i nigdy wcześniej było pokazywanych.

Rap History Warsaw to cykl imprez poświęconych ponad 30-letnim dziejom kultury hip-hop. W czasie tych trzech dekad hip-hop przeszedł długą drogę: od niszowej kultury miejskiej nowojorskich Afroamerykanów, po jeden z najważniejszych składników i stymulatorów współczesnej kultury masowej. Sobotni odcinek imprezy będzie skupiał się na prezentacji tego, co wydarzyło się na polskiej i światowej scenie hip-hopowej w 1999 roku.

(kow)


Start: 5 lutego, sobota, Warszawa, klub Butik, ul. Przeskok 2. 22 (impreza zaczyna się o 22, wstęp: 10 zł).

Zobacz więcej na temat: Warszawa