X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Furia Futrzaków

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2010 10:02
"Muzyka słodka, ale nie przesłodzona" - warszawski zespół opowiedział o zbliżającej się debiutanckiej płycie.

To do nich miał należeć rok miniony. Nominowani przez magazyn Pulp w kategorii Odkrycie Roku 2008, zauważeni przez kilka portali muzycznych, pokręconymi tanecznymi utworami w rodzaju "Cukier w kostkach" czy "Serce robota", rozbudzili apetyt na płytę. Na tę przyjdzie poczekać do wiosny tego roku.
Furia Futrzaków
dowodzona przez wokalistkę Kingę Miśkiewicz i pianistę Andrzeja Pieszaka to obok grup takich jak Oszibarak, Hellow Dog czy Plastic przedstawiciele nowej fali polskich zespołów łączących brzmienia elektroniczne z wyrafinowanym popem. Futrzaki w kompozycjach bez kompleksów nawiązują dialog ze światowymi reprezentantami synth popu w rodzaju Moloko czy The Knife.

W związku ze zbliżającą się premierą albumu "Furia Futrzaków" zespół wystąpił w programie Piotra Stelmacha Offensywa (Trójka).


Muzyka dla tańczących inaczej.


Kształcona wokalistka.


Najbardziej przebojowe piosenki na płycie.


Muzyka z miłości do elektroniki.


Duże dzieciaki.

Zobacz więcej na temat: moloko Offensywa Pop