X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Ortega Cartel "Lavorama" już w sklepach!

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2009 11:35
Nowa płyta "Lavorama" polsko-kanadyjskiej grupy Ortega Cartel.
W sklepach dostępna już jest nowa płyta "Lavorama" polsko-kanadyjskiej (lub kanadyjsko-polskiej jak kto woli) grupy Ortega Cartel. Na wyprodukowanym przez patr00 (The Jonesz) albumie gościnnie pojawiają się O.S.T.R., Tede, Jesse Maxwell, Spinache, Reno, Daniel Drumz i wielu innych. Ale to nie gościnne występy zadecydują o tym, że ta przepięknie wyprodukowana i przemyślana płyta z pewnością odznaczy się na trwale w świadomości słuchaczy polskiego hip-hopu (i nie tylko).

Album niedostępny będzie w powszechnej dystrybucji, w poniedziałek ruszyła wysyłka krążków zamówionych przedpremierowo na www.asfaltshop.pl. Mieszkańcy Warszawy mogą już zakupić płytę metodą tradycyjną w sklepie SideOne, Chmielna 21.

Wydawcą płyty jest Sixteen Pads Records a stroną graficzną zajął się 77cuts.

www.sideone.pl


www.ortegacartel.com


Zobacz więcej na temat: Tede Warszawa