X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Off Club wiosna 2010

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2010 15:35
Po grudniowej edycji Off Clubu i występach izraelskiej petardy Monotonix wspieranej przez Mitch&Mitch i Bajzla, przyszedł czas na ostatnią rozgrzewkę przed Off Festiwalem 2010.

Tydzień temu w trójkowej Offensywie poznaliśmy pierwszą pulę artystów, których Artur Rojek zaprosił na Off Festival 2010. Wśród ujawnionych wykonawców pojawili się: Fennesz, Matmos, William Basinski, Voo Voo, Philip Jeck, Lenny Valentino, Tides From Nebula, Jacek Lachowicz, Indigo Tree, Kucz/Kulka oraz Mark Linkous. W sumie w tegorocznej imprezie, zaplanowanej między 5 a 8 udział weźmie ponad 80 wykonawców.

Oczekiwanie na ich występy, zgodnie z tradycją zainicjowaną w grudniu 2008 roku koncertem grupy Deerhoof, skróci kolejna edycja Off Clubu, która w tym roku odbędzie się 24 marca w krakowskim klubie Alchemia.

Jak zdradził lider Myslovitz w programie Piotra Stelmacha Offensywa główną gwiazdą koncertu będzie Mount Eerie.


Mount Eerie to projekt amerykańskiego songwritera Philla Elvruma, który wcześniej zdobył uznanie na scenie niezależnej jako The Microphones. Ten kultowy dla wielu artysta w oparciu o tradycję amerykańskiego folku wypracował własne niepodrabialne brzmienie. Tkanką jego utworów są oddechy przyrody, dusze starych, często zniszczonych instrumentów nagrywane za pomocą eksperymentalnie ustawianych mikforonów. Podstawę stanowią gitara i głos z pomocą których Elvrum tworzy intymne łagodne, czasem pełne humoru czasem religijnie wzniosłe piosenki. Ich głównym tematem są związki między człowiekiem a naturą. Artysta po raz pierwszy odwiedził Polskę w czerwcu 2008 roku. Marcowym występem na Kazimierzu Elvrum zapoczątkuję swoją europejską trasę promującą ubiegłoroczny album "Wind's Poem".

Mount Eerie - "Lost Wisdom"


Razem z Mount Eerie w Alchemii wystąpi avant popowe trio z kanadyjskiego Vancouver No Kids oraz amerykańska grupa Chain and The Gang dowodzona przez charyzmatycznego frontmana Iana Svenoniusa, w manifeście zespołu prowokacyjnie nawołującego do odrzucenia wiodacej ku zniszczeniu wolności i dobrowolnego zakucia się w kajdany.

Chain and The Gang - "Deathbed Confession"

Czytaj także

Off konkurs do 5 sierpnia!

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2009 22:53
Od 6 lipca do 5 sierpnia na antenie Trójki nowy konkurs - Off konkurs. Codziennie do wygrania dwuosobowy karnet na Off Festival (7-8 sierpnia Mysłowice).
rozwiń zwiń