X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

"Bo frajer winien jest zawsze sobie sam"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011 12:17
Afro Kolektyw z niezmiennie pozytywnym przesłaniem dla ludzkości. Zobacz teledysk do ich nowej piosenki.

Nowa piosenka Afro Kolektywu zapowiadająca album "Mało miejsca na dysku" zadebiutowała tydzień temu w trójkowej "Offensywie" Piotra Stelmacha. 9 marca doczekaliśmy się natomiast internetowej premiery teledysku. W części fabularnej filmiku grupa, reprezentowana przez perkusistę Remka Zawadzkiego i wokalistę Afrojaxa, włóczy się po Krakowskim Przedmieściu i Nowym Świecie z czerwonym pluszowym sercem. Skojarzenia z teledyskiem Rogera Sancheza, ilustrującym jego taneczny hit, "Another Chance", są raczej nieuknione. Za scenariusz i reżyserię odpowiada cały zespół. Żelazne funkcje ekipu filmującej takie jak kamera, montaż, postprodukcja rozdzielili między sobą poszczygólni muzycy oraz współpracujący z nimi Kuba Kaliciński. 

Piosenkę, jak zresztą każdy utwór Afro Kolektywu, wypełnia pozytywny przekaz i optymistyczna wizja ludzkiej egzystencji. W wypowiedzi specjalnie dla naszego serwisu Afrojax opowiadał o niej tak: - Utwór jest napisany z perspektywy nieco sarkastycznej. Jestem jak najdalej od poglądu, że jak ktoś jest frajerem, to należy go wykorzystywać. Nie chciałbym, żeby interakcje między ludźmi polegały na tym, że chcą siebie nawzajem oszukać, wykorzystać. Czyli nie bądźmy cwaniakami. Bądźmy frajerami. Podchodźmy z zaufaniem do ludzi, z sercem na dłoni. Chciałbym, żeby tak było. Przekaz to trochę "lato miłości 1968 rok". Uważam, że jest bardzo radykalny.

(kow)

Czytaj także

Afrojax zawiązał sobie krawat

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2011 14:16
- Drogi Afrosie. jeśli wszystko dobrze pójdzie, masz największy swój przebój na koncie! – podsumował nowy singiel Afro Kolektywu Piotr Stelmach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Afrojax dla muzyka.polskieradio.pl: bądźmy frajerami!

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2011 12:00
Posłuchaj, co lider zespołu Afrojax powiedział Piotrowi Stelmachowi w specjalnym wywiadzie dla serwisu muzyka.polskieradio.pl.
rozwiń zwiń