X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Fani zespołów jako odrębne plemiona (galeria)

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2011 07:42
To zadziwiające jak ludzie wykorzystują style ulubionych wykonawców do budowania swojej własnej tożsamości – mówi fotograf James Mollison.

Przez trzy lata Australijczyk robił zdjęcia uczestnikom różnych koncertów, patrząc na fanów zespołów jak na członków różnych plemion. Efekty swojej pracy fotograf zaprezentował w ramach projektu The Diciples (Uczniowie). Złożyły się na niego fotografie wielbicieli m.in. 50 Centa, Roda Stewarda i grupy Oasis, zestawionych ze sobą niczym członkowie indiańskich grup etnicznych.

Mollison we wprowadzeniu do projektu ocenia, iż uczestnictwo w koncertach i niemalże cielesne utożsamienie się ze swoimi idolami stwarza melomanom namiastkę rodziny, pomaga im zachować młodość i a także pozwala stać się częścią scen, które powstały na długo przed ich narodzinami.

Zdjęcia Jamesa Mollisona możemy oglądać od czwartku na łódzkim Fotofestiwalu na wystawie „Out of Mind”, oraz w naszej galerii.

Zobacz więcej na temat: 50 cent fotografia oasis
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak