X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Strona 1, strona 2: Eurythmics - Touch 2

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2014 19:44
Kiedy zaczęli od „Sweet dreams” byli awangardą. „Touch” było absolutnym peakiem ich duetowych osiągnięć.Potem , choć i Annie Lennox i Dave Stewart mają fantastyczne muzyczne życiorysy, nigdy już nie dogonili tej porażającej świeżości.
Audio

Najwięcej opowiedział mi o nich nadworny autor teledysków Eurythmics, gość festiwalu Camerimage. U Dave'a byłem … w domu, w Los Angeles. Tak naprawdę oglądałem z jednym z polskich zespołów, chcących nagrywać w światowej stolicy branży, należącą do niego posiadłość wraz ze studiem z najwyższej półki, które były akurat do wynajęcia. Bardzo zresztą drogo. Za drogo.

A Annie spotkałem kilka lat temu na bożonarodzeniowym występie w Londynie, gdzie tylko z fortepianem odśpiewała najpierw kilka dopiero co nagranych kolęd, a potem w porywających wersjach trochę swojej klasyki, od Eurythmics, po solowe przeboje i covery typu „A whiter shade of pale” Procol Harum. Aż trudno uwierzyć,że wystąpiła też kiedyś na festiwalu w Sopocie.

Zobacz więcej na temat: Annie Lennox eurythmics