X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Marsz ONR przeciwko imigrantom

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2015 19:02
Marsz narodowców przeciwko imigrantom przeszedł ulicami Warszawy. Na placu Defilad zebrało się ponad 5 tysięcy osób. Jak informuje obecny na miejscu reporter Informacyjnej Agencji Radiowej Aleksander Pszoniak, przeważali sympatycy Ruchu Narodowego i środowisk związanych z kibicami piłkarskimi. Na demonstracji pojawił się też Janusz Korwin-Mikke ze swoimi zwolennikami.
Marsz ONR przeciwko imigrantom
Foto: IAR/Łukasz Kowalski

Wszystkich łączył sprzeciw wobec polityki Unii Europejskiej, która chce zmusić Polskę do przyjęcia uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki. Jeden z liderów narodowców Robert Winnicki mówił, że nie ma na to zgody. "Kwota, jaką możemy przyjąć od Komisji Europejskiej wynosi zero" - powiedział Winnicki. Jego zdaniem Polska nie może płacić za błędną politykę migracyjną państw zachodnich. Manifestacja przeszła ulicą Marszałkowską, aleją Solidarności, ulicą Senatorską, by dotrzeć do placu Zamkowego. 

IAR