X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa ruszy we wrześniu

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2016 14:45
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa ruszy we wrześniu - zapowiedział wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński. W MSWiA podsumowano pilotaż tego projektu, który od lipca był prowadzony w trzech komendach: podlaskiej, pomorskiej i stołecznej.
Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński podczas konferencji prasowej nt. efektów pilotażu Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa,
Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński podczas konferencji prasowej nt. efektów pilotażu Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa, Foto: PAP/Paweł Supernak

Wiceszef MSWiA podkreślił, że test internetowego systemu zgłoszeń wykroczeń i niebezpiecznych sytuacji powiódł się. Dlatego do 10 września mapa zagrożeń ruszy już w całym kraju. Jarosław Zieliński powiedział podczas konferencji prasowej, że mapa zagrożeń opłaca się i sprawdza. Dodał, że jest jednym z elementów pracy policji bliżej ludzi.

W pilotażu odnotowano już ponad 6 tysięcy zgłoszeń. Najczęściej zgłaszano picie alkoholu w niedozwolonym miejscu, przekraczanie prędkości, zażywanie substancji odurzających i grupowanie się osób małoletnich.

IAR

Zachęcamy do śledzenia nas na Twitterze. Więcej i najwięcej wiadomości IAR po wykupieniu dostępu do serwisu.