X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Konsul honorowa RP w Ohio zawieszona w pełnieniu obowiązków

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 11:16

Konsul honorowa Rzeczpospolitej Polskiej w amerykańskim stanie Ohio Maria Szonert-Binienda została zawieszona w pełnieniu obowiązków. Biuro prasowe MSZ potwierdziło, że przyczyną zawieszenia było zamieszczone na facebookowym profilu pani konsul zdjęcie przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska w mundurze SS.

W piątek Maria Szonert-Binienda poinformowała, że oddaje się do dyspozycji ministra. Wczoraj z kolei oświadczyła, że jej konto na Facebooku stało się obiektem włamania.

Rzecznik Biura Prasowego MSZ Jakub Wawrzyniak w rozmowie z informacyjną Agencją Radiową poinformował, że decyzję o dalszych losach pani konsul podejmie minister Witold Waszczykowski po powrocie z Australii.
Na funkcję konsula honorowego Maria Szonert-Binienda została powołana 3 kwietnia.


IAR

Zachęcamy do śledzenia nas na Twitterze. Więcej i najwięcej wiadomości IAR po wykupieniu dostępu do serwisu.