X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Magazyn "Prospect" docenił Fundację imienia Kazimierza Pułaskiego

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2017 19:16

Fundacja imienia Kazimierza Pułaskiego laureatem tegorocznych nagród "Think Tank Awards", przyznawanych przez prestiżowy brytyjski magazyn "Prospect". Fundacja została uznana za najlepszy think tank w Unii Europejskiej, specjalizujący się w sprawach międzynarodowych.

Organizatorzy rankingu szczególnie docenili działalności Fundacji w odniesieniu do tematyki wschodnioeuropejskiej i globalnej, wymieniając między innymi raport o wykorzystaniu technologii drukowania przestrzennego do produkcji komponentów broni masowego rażenia.

"Nagroda jest wyróżnieniem dla całego zespołu pracowników i ekspertów Fundacji" - skomentował wyróżnienie Zbigniew Pisarski, Prezes Fundacji Pułaskiego. Dodał, że jest "to dowód na to, że obiektywne i bezpartyjne analizy są potrzebne i doceniane. Chcemy inspirować, tworzyć i działać w obszarze bezpieczeństwa krajowego i międzynarodowego. Zależy nam, aby polski głos w eksperckich debatach był stale obecny. Jest to dla nas również zachęta do dalszej pracy" - powiedział Zbigniew Pisarski.

Nagrodę w imieniu Fundacji odebrał Wojciech Burkiewicz, Pierwszy Radca Ambasady Polski w Londynie. Relację z uroczystości wręczenia nagród można znaleźć na stronie internetowej magazynu "Prospect": www.prospectmagazine.co.uk.

Nagrody Think Tank Awards przyznawane są od 2001 roku w celu uhonorowania najlepszych organizacji, wyróżniających się znaczącym wkładem w kształtowaniu globalnych trendów i polityki międzynarodowej. Pod ocenę bierze się między innymi realny wpływ na politykę publiczną, a także jakość prowadzonych badań.


IAR       

Zachęcamy do śledzenia nas na Twitterze. Więcej i najwięcej wiadomości IAR po wykupieniu dostępu do serwisu.