X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2016 08:00
Audio

Album złożony z płyty CD i DVD. Jest to zapis wyjątkowego koncertu. W 1976 roku Zbigniew Wodecki, namówiony przez przyjaciela, by nagrał solową płytę, wszedł do studia z nieskrępowaną niczym wyobraźnią, głową pełną wspaniałych wzorców zza Atlantyku i przede wszystkim ze swoim fenomenalnym warsztatem kompozytora, aranżera, instrumentalisty i wokalisty. Wydana wówczas debiutancka płyta „Zbigniew Wodecki", do niedawna zapomniana, jest niesłychanie spójna stylistycznie, oryginalna aranżacyjnie, wciągająca melodycznie i pamiętna w warstwie lirycznej. Kiedy członkowie zespołu Mitch & Mitch po latach odsłuchali debiutancką płytę Wodeckiego zakochali się w niej od pierwszego przesłuchania i zaczęli snuć wizje wspólnej pracy nad zapomnianym materiałem. Wizje przerodziły się w plany i w kwietniu 2015 r. muzycy zagrali z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego.

W 2016 roku płyta otrzymała dwie stauteki Fryderyków – nagród Akademii Fonograficznej. W kategorii muzyki pop nagroda za album roku; pochodząca z albumu piosenka "Rzuć to wszystko co złe" została utworem roku.


Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir
Zobacz więcej na temat: Dyskografia filmowa i rozrywkowa