X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

26 czerwca - Andrea Bocelli i Polska Orkiestra Radiowa

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 19:00
Audio

Pomimo niesprzyjającej pogody, 16 tysięcy widzów na stojąco oklaskiwało Andrea Bocellego i towarzyszących mu Muzyków Polskiej Orkiestry Radiowej oraz Chórzystów Opery Bałtyckiej. Artysta zdobył uznanie na całym świecie, jest laureatem wielu nagród (m. in. Złoty Glob, World Music Awards, nominacje do Grammy),  z ogromnym dorobkiem sprzedanych albumów, w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarzy. Podczas koncertu zaprezentował arie z włoskich oper, swoje największe przeboje oraz utwory z płyty "Cinema".

Andrea Bocelli jest najlepiej sprzedającym się artystą operowym na świecie i jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Jako jeden z nielicznych zrobił oszałamiającą kartięrę w dwóch różniących śię światach - muzyki rozrywkowej i poważnej. Jego płyty biją rekordy sprzedazy. Znalazły one już ponad 80 milionów nabywców na całym świecie.

W październiku 2015 roku Artysta wydał nową płytę pt. "Cinema" z kolekcją utworów z takich filmów jak „Doktor Żywago”, „Love Story”, „Ojciec Chrzestny”, „Życie jest piękne”, „Gladiator”.

Zobacz więcej na temat: 2016