X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

1 stycznia - Koncert Noworoczny

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2018 18:00
Audio

XIII Koncert Noworoczny

Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie tradycyjnie, już trzynasty raz, powitał Nowy Rok koncertem w Filharmonii Narodowej. Gwiazdą XIII Koncertu Noworocznego, w czasie którego zabrzmiały najsłynniejsze arie operowe oraz przeboje operetkowe i musicalowe, był światowej sławy śpiewak Jose Cura.

Wraz z argentyńskim tenorem na scenie wystąpili znakomici soliści: Aleksandra Kubas-Kruk (sopran), Iryna Zhytynska (mezzosopran) oraz Wojtek Gierlach (bas). Artystom towarzyszyła Polska Orkiestra Radiowa pod dyrekcją Maestro Mario De Rose.

Dwanaście ubiegłych edycji koncertów zaskarbiło sobie uznanie Widzów. Najsławniejsze gwiazdy muzyki operowej, operetkowej, musicalowej w połączeniu ze wspaniałą Publicznością i szczególnym miejscem gwarantują niezapomniane przeżycia.

Koncerty Noworoczne stały się najbardziej rozpoznawalnymi i cenionymi wydarzeniami organizowanymi przez Mazowiecki Teatr Muzyczny, nawiązującymi do słynnych Koncertów Noworocznych Filharmoników Wiedeńskich.

To jedyne tak prestiżowe wydarzenie w Warszawie.

1 stycznia 2018 roku, godz. 18:00
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej w Warszawie

Zobacz więcej na temat: 2018