X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
2018

Noworoczne postanowienia - warto je podejmować "z głową"

Podejmują je niemal wszyscy, choć tylko niektórzy się do nich przyznają. Postanowienia noworoczne często są zadaniami ambitnymi i okazują się ponad siły. Z pewnością do łatwych nie należą postanowienia w kwestii oszczędzania czy - w ogóle - biznesowe. Ważne jednak, że w kwestii ich realizacji nie trzeba się już opierać jedynie na własnej silnej woli, ale można sobie pomóc. Jak?
Zobacz więcej na temat:  2018 Aleksandra Tycner

ANALIZA Droższy prąd i wojna handlowa. 2018 rok w gospodarce

W tym roku głównym tematem w gospodarce bez wątpienia była wojna handlowa między Stanami Zjednoczonymi i Chinami. Przez wiele miesięcy napięcie rosło, spirala się nakręcała, ale końcówka roku przyniosła w tej kwestii odprężenie. Na krajowym podwórku mieliśmy do czynienia z dobrą koniunkturą, pojawiły się też lepsze oceny naszej gospodarki. Na koniec roku dużo mówiło się o podwyżkach cen prądu, których jednak mamy nie odczuć. Zapraszamy na subiektywne podsumowanie głównych wydarzeń.
Zobacz więcej na temat:  2018 GOSPODARKA podsumowanie 2018 roku

Jaki był 2018 r. dla polityki socjalnej?

"2018 r. to kontynuacja ważnych programów społecznych, ale też nowe rozwiązania" - podało MRPiPS. Zapowiedziało, że np. w projekcie budżetu na 2019 r. na Kartę Dużej Rodziny przeznaczono o ok. 12 mln zł więcej niż w br. Będą mogli ją otrzymać też rodzice, którzy wychowali troje lub więcej dzieci.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Rodziny Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej program 500+ Program Za Życiem PiS 2018 budżet Polski Rodzina 500+ rodzina